Днями, в Тлумацькій громаді завершилося маркування першого велосипедного туристсько-екологічного маршруту “До Остринського тризуба”.

Як повідомляє директор КП “Дністровський регіональний ландшафтний парк імені Сергія Дідича” Михайло Ковтун, маршрут починається у місті Тлумач та пролягає через села Палагичі та Остриня до найбільшого в Україні рукотворного зображення державного герба, геогліфа і водночас туристичної принади нашого краю. Його довжина складає 18 км.

Призначення маршруту – пізнавальний, екологічний, патріотично-виховний.

“До Остринського тризуба”: на Тлумаччині завершили маркування першого велосипедного маршруту (фото)

Може використовуватися також як пішохідний. Туристи мають можливість не тільки подивитися на тризуб та ознайомитись з історією його створення, а й побувати в унікальному місці, адже воно сформоване відкладами океану Тетіс (Сарматське море), що мільйони років тому панував на тутешніх теренах.

Маршрут прознакований маркою зеленого кольору у вигляді велосипедиста. Наприкінці маршруту в подальшому буде облаштований пункт відпочинку.

Роботи з маркування маршруту профінансовані за рахунок коштів обласної програми розвитку туризму.

“До Остринського тризуба”: на Тлумаччині завершили маркування першого велосипедного маршруту (фото) “До Остринського тризуба”: на Тлумаччині завершили маркування першого велосипедного маршруту (фото) “До Остринського тризуба”: на Тлумаччині завершили маркування першого велосипедного маршруту (фото) “До Остринського тризуба”: на Тлумаччині завершили маркування першого велосипедного маршруту (фото)

Джерело