Коболєв також розповів, як вийти із цієї ситуації, але цей спосіб дуже неприємний для країни

Ексголова "Нафтогаз-України" Андрій Коболєв вважає, що сьогоднішній газовий меморандум між регіонами та НАК не є важливим, тому що перший меморандум про ціну на газ був підписаний ним на початку лютого цього року, коли він керував компанією. Про це Коболєв сказав в етері ток-шоу "Велика політика" на "5 каналі".

"Перший меморандум про ціну на газ був підписаний ще за мого перебування на посаді на початку лютого цього року. Тоді вже була визначена необхідність гарантування рівної ціни, взаємодії з тепловиками, лікарнями та інше. З того часу пройшло більше, ніж шість місяців. На жаль, було втрачено як мінімум п’ять місяців, нічого не було зроблено. Це помилка, і ця помилка є наслідком дуже простої ситуації, що в "Нафтогазі" замість того, щоб займатися своєю роботою, менеджмент грав в "кальмара". Ось ці хлопці і дівчата протягом п'яти місяців замість того, щоб виконувати свою роботу, вирішували, хто кому винен, на кого перевести стрілки і в результаті люди стали заручниками", – розповів він.

Коболєв впевнений, що є вихід із цієї ситуації, але він неприємний – це оголошення надзвичайної ситуації.

"Через цю ситуацію компанії без тендеру і в обхід ProZorro будуть купувати газ у "Нафтогаза". Цей метод старий. Тобто проблему було створено штучно. Я думаю, що її можна вирішити і її потрібно вирішити. Але питання – навіщо було витрачати стільки часу і зараз ставити всіх нас перед ситуацією, коли треба робити нестандартні кроки?", – підсумував Андрій Коболєв.

Джерело