Національний рекорд з встановив кропивницький військовий Олександр Тітенко. За 60 хвилин чоловік зробив 870 віджимань з оплесками над головою. Суспільне бачило, як військовий встановлював рекорд у День захисників і захисниць України, який відзначають 14 жовтня.

Олександр Тітенко розповів Суспільному, що хоче перевершити досягнення бразильця Лоренсо, який за годину зробив 952 повторення вправи. Пояснив, що бьорпі впливає на всі групи м’язів людини.

Під час виконання вправи Олександра підтримували пів сотні глядачів, серед яких були його рідні, друзі, військові.

Кропивницький військовий встановив рекорд України з бьорпі

Учасник Антитерористичної операції Валерій Вєхтєв сказав, що знає Олександра Тітенка з 2014 року, прийшов його підтримати: ”Красень, людина з характером. Як і всі наші побратими, не міг не підтримати його рекорд”.

За перші 14 хвилин Олександр Тітенко зробив 250 повторень вправи. За 60 хвилин – 870. Це Національний рекорд. Його зафіксували чотири офіційні арбітри – розповів арбітр Андрій Щетина. Час відраховували трьома секундомірами, вели фото- і відео фіксацію: ”Складемо протоколи, які надамо до Книги рекордів України, щоб зареєструвати цей рекорд”.

За словами Олександра, він орієнтувався на світовий рекорд, але виконання вправи ускладнили оплески над головою після кожного відтискання від землі: ”Лоренсо (світовий рекордсмен – ред.), якщо ти мене бачиш і чуєш, я кидаю тобі виклик: зроби тепер так, як я, з хлопками над головою. А так як ти, я це зроблю”.

Дружина Олександра Діна Тітенко сказала, що чоловік зробив те, що задумав.

Олександр Тітенко отримав диплом Книги рекордів України. Свій рекорд присвятив загиблим на Сході захисникам і захисницям України: ”Вони віддали свої життя за те, щоб ми тут з вами зібралися і подивилися на те, що я зробив”.

За годину повторень бьорпі рекордсмен України втратив майже три кілограма ваги: на зважування до виконання ваги показали 68,3 кілограма, після виконання – 65,4.

Читайте також У Кропивницькому на Алеї Слави вшанували пам'ять загиблих воїнів на Сході України. У Кропивницькому відбувся фестиваль до Дня захисників та захисниць України. "Пишаюсь тим, що ношу військову форму", – кропивницька спецпризначенка. "Для нас він досі живий", – батьки загиблого військового з Кропивницького Олександра Кондакова. Жителька Кіровоградщини пішла служити в армію, щоб захищати сина. Кропивницькі учні написали листи захисникам та захисницям України. На Кіровоградщині відбувся фінал шкільних змагань ”Захисник Кіровоградщини”.

Джерело