Черкаський баскетбольний клуб "Черкаські Мавпи" програв на виїзді клубу "Миколаїв" з рахунком 76:82. Про це повідомили у пресслужбі черкаського клубу.

Старт матчу був за черкасцями: "Мавпи" повели з рахунком - 5:0, в обох атаках головним був Іван Ткаченко. Втім після атак черкасців, "Миколаїв" взяв перевагу і протягом усієї першої чверті тримав лідерство. "У другій чверті черкасці підопічні Максима Міхельсона відповіли своїм ривком і вийшли вперед - 29:28, втім не надовго. Господарі паркету поцілили кілька складних дальніх кидків та непогано відзахищалися, що дозволило тримати невеличку перевагу - 39:33", — розповіли у пресслужбі.

Баскетбольний клуб

За інформацією пресслужби, після великої перерви кардинально змінити ситуацію черкаські баскетболісти не могли. Стабільно набирав очки лише Дювон Максвелл. До того ж прагнучи розігрувати швидкі атаки, "Мавпи" часто втрачали м'яч, що не дозволяло скоротити відставання - 62:57.

У четвертій чверті миколаївці так і тримали свою перевагу.

"Миколаїв" - "Черкаські Мавпи" - 76:82 (22:17, 17:16, 23:24, 20:19)

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також Вперше в історії України черкасець виграв чемпіонат світу з хіп-хопу Черкащани здобули нагороду на Всеукраїнських спортивних іграх "Козацька наснага" Святослав Михайлюк допоміг "Торонто" здобути другу перемогу в передсезонних матчах: відео Черкаський "ЛНЗ" здолав "Рубікон"