В Україні вчені прогнозують різкий спалах захворюваності на COVID-19. Вже з 20 жовтня на добу може бути більше 18 тисяч хворих.

Про це повідомили в пресслужбі МОЗ.

Вчені Національної академії наук України прогнозують, що з 20 по 26 жовтня за добу буде фіксуватися близько 21 тисячі підтверджених випадків коронавірусу.

В Україні прогнозують різкий стрибок захворюваності на коронавірус: коли чекати на спалах

"Україна може досягнути показників захворювання весняної хвилі вже за 1-2 тижні. Найзагрозливішою з погляду доступності обладнаного ліжкового фонду в лікарнях і показників смертності є ситуація в Запорізькій, Одеській, Луганській, Чернівецькій, Житомирській та Харківській областях. У деяких регіонах кількість зайнятих ліжок уже перевищила максимуми обох попередніх хвиль", — розповіли в пресслужбі МОЗ.

Там також підкреслили, що захворюваність серед дітей зараз вище, ніж була за весь час пандемії. До максимальних показників наближається і кількість госпіталізацій.

Нагадаємо, що в Україні під час нового можливого локдауну, найімовірніше, уряд не буде рекомендувати обмежувати функціонування міського громадського транспорту.

Джерело