Одеські спортсмени завоювали 2 золоті та 1 срібну медалі на всеукраїнських змаганнях "Кубок столиці" зі стендової стрільби, які відбулися в рамках Кубку України в селі Нещерів Обухівського району Київської області. Таке повідомили у пресслужбі відділення НОК України.

Спортсмени представляють Центр олімпійської підготовки села Нова Долина Одеської області.

У змаганнях на круглому стенді "золотий дубль" зробили Іван Лоік і Вікторія Науменко. Срібною призеркою "Кубка столиці", які пройшли в рамках всеукраїнських змагань серед юніорів, стала Мілана Грачова.

Одесити завоювали золоті медалі на всеукраїнських змаганнях зі стендової стрільби

30-31 жовтня в Центрі олімпійської підготовки, що в Новій Долині, відбудеться фінал Кубку України, який і завершить олімпійський сезон.