"Дніпро-1" завдав поразки "Колосу" у поєдинку 11-го туру української Прем'єр-ліги. Зустріч на "Дніпро-Арені" в Дніпрі завершилася з рахунком 2:0.

Господарі вийшли вперед на 23-й хвилині. Данило Ігнатенко відзначився прекрасним дальнім ударом зльоту.

На 38-й хвилині підопічні Ігора Йовічевича подвоїли перевагу в рахунку. Артем Довбик вразив сітку воріт суперника прямим ударом зі штрафного.

Довбик знову забив: "Дніпро-1" впевнено обіграв "Колос" і піднявся до топ-3 УПЛ (відео)

Для героя збірної України на Євро-2020 це вже шостий гол у нинішньому сезоні УПЛ. Більше за нього забив лише лідер київського "Динамо" Віктор Циганков - 8 м'ячів (4 з пенальті).

"Дніпро-1" (22 очки) вийшов на третю сходинку в таблиці УПЛ, випередивши "Ворсклу" (21 бал). Полтавці в цьому турі 17 жовтня на виїзді зіграють проти "Олександрії".

"Колос" з 11 пунктами залишився на 11-й позиції.

В матчах 12-го туру УПЛ дніпряни 24 жовтня спробують дати бій "Динамо" в Києві, а ковалівці у той же день в Запоріжжі протистоятимуть "Зорі".