Пів сотні учасників з Білорусі, Молдови та 11 областей України визначали кращих на четвертому етапі Чемпіонату України з автомобільного кросу. Про це Суспільному розповів організатор автокросу Володимир Крисько. Змагання відбулися 16 та 17 жовтня на трасі ”Вербова Лоза” в місті Олександрія Кіровоградської області.

Учасники змагалися у заїздах на автомобілях різних класів.

В Олександрії на Кіровоградщині відбувся етап Чемпіонату України з автокросу

Єдину індивідуальну нагороду для господарів траси здобув олександрієць Даніл Крисько. У його доробку ”бронза” у змаганні автомобілів найпотужнішого, 12-го, класу.

Вісім нагород здобули автогонщики з Чернівців, п’ять – кияни, три – учасники з Кривого Рогу.

У командному заліку першими стали автогонщики з Києва, ”срібло” – в олександрійців, треті – учасники з Черкас.

Читайте також На Кіровоградщині відбувся фінал шкільних змагань ”Захисник Кіровоградщини”. У Кропивницькому відбулись змагання з бігу. Як це було. На Кіровоградщині влаштували велозмагання: збирали гроші для онкохворих дітей.