Найвідоміших українців, серед яких правителі, політики, письменники, композитори, диригенти, втілили в образах ляльок Барбі та Кена. Їх виготовили ексклюзивно для виставки "Barbie: Мрійники та винахідники", яка відкрилася в Одесі й триватиме до кінця жовтня.

Одна з ляльок створена на честь відомої диригентки родом зі Львова Оксани Линів.

"Нова Барбі-Диригентка, ексклюзивно виготовлена для вистави, яка проходить в Одесі під назвою "Мрійники та винахідники", — написала Линів у Facebook.

Найвідоміших українців втілили в образах ляльок Барбі та Кена

Як повідомили організатори проєкту "Barbie: Мрійники та винахідники", до нього залучили 31 лялькового майстра, які створили понад 50 ляльок в образах видатних особистостей, чиє життя або діяльність пов’язані з Україною.

"Це незвичний спосіб відкрити для себе нашу країну. Герої проєкту мріяли, робили відкриття, створювали, вкладали талант та розум у свої справи", — зазначили організатори.

Серед ляльок, які представлені на виставці в Одесі, можна побачити:

великих правителів минулого: Володимира Великого, Ярослава Мудрого, Богдана Хмельницького; письменників: Григорія Сковороду, Івана Франка, Тараса Шевченка, Миколу Гоголя Сергія Жадана; композиторів та диригентів: Миколу Леонтовича, Сергія Прокоф'єва, Оксану Линів; художників: Іллю Рєпіна, Казимира Малевича, Василя Кандинського; співаків: Олега Винника, Ірини Білик, ONUKA та інших.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Джерело