В 11-му турі української футбольної прем'єр-ліги сезону 2021-22 років футбольний клуб "Олександрія" програв футбольному клубу "Ворскла" з Полтави з рахунком 1:2. Матч відбувся на стадіоні "Ніка" в місті Олександрія Кіровоградської області.

Перші удари по воротах суперників на початку матчу нанесли господарі поля. Найактивнішим у складі олександрійців був Клаудіо Спінеллі, який двічі виводив на ударну позицію партнерів і одного разу пробивав сам, але вище воріт.

"Ворскла" відповіла на 13-ій хвилині. Перша ж небезпечна атака гостей стала гольовою: після подачі з флангу від Івана Пешича рахунок у матчі точним ударом головою відкрив бразильський нападник полтавчан Рангел.

На 20-ій хвилині травму отримав півзахисник "Олександрії" Кирило Ковалець, його винесли з поля на ношах, замість нього вийшов Сергій Рибалка.

Підопічні Юрія Максимова подвоїли рахунок на 39-ій хвилині матчу. Після прострілу з флангу від Руслана Степанюка в район 11-метрової позначки дубль оформив Рангел.

Господарі могли скороти рахунок на 41-ій хвилині: м’яч після удару головою від Спінеллі потрапив у штангу і летів у ворота, його відбив голкіпер полтавської команди Дмитро Різник.

Перший тайм гри закінчився з рахунком 0:2 на користь "Ворскли", попереджень від арбітра матчу Миколи Балакіна не отримав жоден гравець.

Тренер олександрійців Юрій Гура зробив в перерві дві заміни: замість Спінеллі вийшов Денис Устименко, замість Володимира Одарюка – Олег Кожушко.

На 47-ій хвилині міг забити захисник "Олександрії" Денис Мірошніченко, та м’яч після його удару потрапив в поперечку воріт Різника.

На 51-ій хвилині Різник не дозволив забити олександрійцям, взявши удар Кожушка.

Та вже на 53-ій голкіпер гостей не зміг відбити удар півзахисника "Олександрії" Івана Калюжного після пасу Ігоря Кирюханцева. Рахунок став 1:2 на користь "Ворскли".

Отримавши дві жовті картки, на 68-ій і 76-ій хвилинах, поле покинув олександрієць Олег Кожушко. Господарі догравали матч меншості. Вилучення спровокувало конфлікт на полі та лавах запасних команд, в результаті якого арбітр попередив олександрійця Мірошніченка і полтавчанина Рангела і вилучив помічника головного тренера "Олександрії" Сергія Лактіонова та головного тренера "Ворскли" Юрія Максимова.

На 88-ій хвилині попередження отримав гравець гостей Олівьє Тілль, на 89-ій – капітан команди господарів Каспарс Дубра.

Арбітр компенсував до основного часу гри чотири хвилини, команди переграли шість.

На 91-ій хвилині команди обмінялись небезпечними моментами: спершу не забив ворсклянин Степанюк, потім олександрієць Калюжний, після чого, в контратаці, Тілль обіграв голкіпера "Олександрії" Олега Білика і пробивав по порожніх воротах. М’яч з лінії власних воріт у підкаті вибив Сергій Гринь.

На 93-ій хвилині жовту картку за фол в атаці отримав захисник господарів Владислав Бабогло.

Рахунок 1:2 на користь футбольного клубу "Ворскла" протримався до фінального свистка.

Що відомо

Ця перемога стала для полтавчан четвертою поспіль. Після перемоги над "Олександрією" клуб з Полтави обійшов "Дніпро-1" і піднявся на третю сходинку турнірної таблиці, олександрійці – лишились шостими. У наступному турі "Олександрія" зіграє в гостях проти чернігівської "Десни", а "Ворскла" на своєму полі прийматиме донецький "Шахтар".

ФК "Олександрія" - ФК "Ворскла" - 1:2.

Голи: Калюжний, 53 - Рангел, 13, 39.

"Олександрія": Білик - Мірошніченко, Бабогло, Дубра, Цуріков - Ковалець (Рибалка, 23), Дришлюк, Калюжний - Кирюханцев (Гринь, 86), Спінеллі (Устименко, 46), Одарюк (Кожушко, 46).

"Ворскла": Різник - Пердута, Тамм, Яворський (Кушніренко, 66) - Пешич (Кравчук, 70), Скляр, Челядин, Тілль (Амількар, 90+3), Кане - Степанюк, Рангел.

Читайте також Матч української футбольної прем’єр-ліги між ”Інгульцем” і ”Рухом” перенесли. В Олександрії відбувся етап Чемпіонату України з автокросу. Кропивницький військовий встановив рекорд України з бьорпі.