З першого грудня 2021 року в Миколаєві змінили графік руху автобусів за маршрутами № 51 "Станція Миколаїв-пасажирський ― мікрорайон Тернівка" та № 91 "Мікрорайон Балабанівка ― Центральний стадіон".

Інформацію про це кореспондентам Суспільного підтвердила фахівчиня зі зв'язків з громадськістю підприємства Катерина Стоколяс.

На маршруті № 51 працюватиме п’ять автобусів. Відправлення першого автобуса з "Станції Миколаїв-пасажирський" відбуватиметься о 6:10, останнього — о 21:00. З мікрорайону Тернівка перший автобус їхатиме о 7:00, а останній о 22:00.

У Миколаєві тимчасово змінили графік руху автобусів за маршрутами №51 та №91

Щодо маршруту № 91, то з Балабанівки (кладовище) перший рейс — о 6:30, а останній о 22:30 (доїхати можна буде до автовокзалу). Від зупинки "Центральний стадіон" перший автобус відправлятиметься о 7:30, а останній о 21:25. На маршруті № 91 працюватиме сім автобусів.

"Виконком визначив (24 листопада – ред.), щоб КП "Миколаївпастранс" буде тимчасовим перевізником у Матвіївку до того моменту, поки не знайдуть нового перевізника. Тому частину автобусів зняли з вже наявних маршрутів (маршрутів № 51 та № 91 — ред.)" ― розповіла Катерина Стоколяс.

За словами заступника міського голови Миколаєва Юрія Андрієнка, підприємство обслуговуватиме маршрут до оголошення чергового конкурсу на перевезення в Матвіївку.

"Це ситуація вимушена. У зв'язку з тим, що на конкурс ніхто не подався, ми вимушені залучати наше комунальне підприємство. У нас немає іншого виходу", ― розказав Юрій Андрієнко.

За словами Катерини Стоколяс, ймовірно на Матвіївку необхідно буде збільшувати кількість автобусів.

Станом на перше грудня Матвіївку в "робоче" перевезення обслуговує чотири автобуси "Миколаївпастранс". Вдень та у вихідні дні на маршруті працює два автобуси.

Що відомо У Миколаєві тимчасовим перевізником на оновлений маршрут № 54 обрали комунальне підприємство "Миколаївпастранс". Перевезення здійснюватимуться за маршрутом "Тернівське кільце ― Київське шосе ― вул. Силікатна ― Матвіївка (кінцева)". Графік роботи автобусів з 6:00 до 22:00.

Читайте Суспільне Миколаїв у Telegram, Viber та Instagram.

Джерело