Астролог Альбіна Пономаренко розповіла, як будуть відбуватись у грудні справи з фінансами у людей та економікою в країні.

Про це вона розповіла у новому випуску програми «Суть подій» з журналісткою Любов'ю Завальнюк.

«Венера буде ретроградна з 12 грудня, тому раджу приготувати подарунки всім своїм рідним та близьким до 12 грудня. Тому що Венера – це планета дорогих, якісних речей. Косметика, мода знаходиться під її впливом, тому якщо подарунки будуть пов'язані з цим, то вони можуть потім перестати подобатися або не припасти до душі. А щодо ретроградної Венери, то вона змусить нас усіх знайти джерело любові та натхнення всередині себе», - повідомила Пономаренко.

Для України дуже добре буде ухвалити бюджет у грудні, - астролог Альбіна Пономаренко

Астролог сказала, що особливо це стосуватиметься тих, хто народився з 13 по 17 січня, з 16 по 26 вересня, з 13 по 18 травня, з 13 по 17 березня, з 15 по 19 листопада, з 11 по 15 лютого та з 15 до 18 грудня. У цей період у грудні, підкреслила вона, ці люди, напевно, сильніше за всіх інших можуть відчути тему партнерства, любові, взаємин, грошей, творчості, фінансів. Це можуть бути й добрі якісь події і не дуже добрі, підтвердила вона, тож у грудні будьте уважні ті, чиї дати перераховані.

«Для України дуже добре буде ухвалити бюджет у грудні, якщо не 3 грудня, то 19 грудня, а краще навіть 14 грудня. Тому що у нас у гороскопі України на ці дати теж гарний аспект, який якраз пов'язаний із темою фінансів дуже сильно. Тому я рекомендую ухвалити бюджет України 14 грудня. Нові закони, реформи, можливо інвестиції прийдуть в Україну. Наприкінці цього року можуть бути 25, 29, 31 грудня можуть бути неприємні події. Якісь провокації як у країні, так може бути і на кордоні. Відразу ж поспішаю заспокоїти всіх, що повномасштабної війни не буде», - резюмувала Пономаренко.

Джерело