Хто пройшов далі.

У Кубку України з футболу відбулись усі матчі 1/8 фіналу.

Сім із восьми ігор відбулись у жовтні, однак одну довелось перенести. Останніми між собою в Кубку зіграли "ЛНЗ-Черкаси" і "Дніпро-1". Матч мав би відбутись 28 жовтня, але через спалах коронавірусу в черкаській команді зустріч відклали на перше грудня.

У матчі

Так, у поєдинку "ЛНЗ-Черкаси" - "Дніпро-1" визначився володар останньої путівки у чвертьфінал турніру.

Як пройшов матч "ЛНЗ-Черкаси" - "Дніпро-1"

Рахунок зустрічі було відкрито на 18-й хвилині - півзахисник "Дніпра-1" Олександр Піхальонок поцілив у нижній кут, а м'яч уже від стійки опинився у воротах суперників.

Подвоїти свою перевагу номінальні гості зуміли в другому таймі - на 53-й хвилині відзначився хавбек Ігор Когут. Перебуваючи на правому фланзі, він прийняв пас і в дотик розписався у володіннях Андрія Поповича - 2:0. Зрештою, цей гол став фінальним у протистоянні - черкасці так і не знайшли, чи відповісти опонентам.

Таким чином "Дніпро-1" став останнім чвертьфіналістом Кубка України з футболу.

Усі результати матчів 1/8 фіналу Кубка України "Металіст 1925" (Харків) - " Олександрія" 2:5 "Верес" (Рівне) - " Ворскла" (Полтава) 1:3 "Маріуполь" - " Динамо" (Київ) 1:2 "Чорноморець" (Одеса) - "Шахтар" (Донецьк) 0:3 "Альянс" (Липова Долина) - " Львів" 1:1 (2:3 - по пенальті) "Рух" (Львів) - "Зоря" (Луганськ) 0:2 (після овертайму) "Металіст" (Харків) - "Колос" (Ковалівка) 1:0 "ЛНЗ-Черкаси" - "Дніпро-1" (Дніпро) - 0:2 Що відомо До стадії 1/4 фіналу вийшли сім клубів УПЛ та один представник Першої ліги. Останнім учасником стане або клуб з Другої ліги, або ще один - з УПЛ. Базова дата для проведення матчів 1/4 фіналу - 2 березня 2022 року.