Відомий в Україні шеф-кухар і головний наставник у шоу "МастерШеф" Ектор Хіменес-Браво вирішив торкнутися інтимної теми.
Про це знаменитий кухар поміркував на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram, де за ним стежить мільйон осіб. 
Ектор Хіменес-Браво розповів, що в сучасному світі кожен для себе вибирає статеві зв'язки. При цьому він зізнався, що українки неодноразово пропонували йому інтим. 

Ектор Хіменес-Браво радо заскочив у ліжко до двох красунь - захотіли інтим утрьох


" Так от, українські дівчата знають чого хочуть. Іноді вони можуть взяти все в свої руки - і це мене відштовхує, якщо чесно. Для мене дуже важливо бути мисливцем і самостійно добиватися дівчини, а не коли вона вже відразу на все готова, і сама ініціює", — розповів він. 

Ектор Хіменес-Браво радо заскочив у ліжко до двох красунь - захотіли інтим утрьох

Ектор Хіменес-Браво зізнався, що такими діями дівчата не дають пограти чоловікові в гру, в якій чоловік добивається дівчину. 

"Особливо коли вип'ють, що я дуже не люблю. Так мені пропонували секс утрьох, пропонували позбавити невинності, просили відвезти в аеропорт і зробити все що завгодно, пропонували купити путівку і зробити все що завгодно, секс-вечірки, оргії, навіть пропонували гроші за секс", — розповів він. Ектор Хіменес-Браво зазначає, що це точно не для нього. Для нього в першу чергу важливі почуття і зв'язок між партнерами. 
 

" Не просто секс, а знати людину, намагатися йому догодити, знайти всі ключі до нього, знайти загальний ритм. Ось тоді відбувається найкращий зв'язок - коли ви і любите, і дружите, і хочете один одного", — підсумував він. 

Джерело