Знаменитий український співак, композитор, продюсер Melovin подякував своїм шанувальникам за божевільну підтримку на»Танцях з зірками". 

І хоча він зовсім не часто радує шанувальників будь-якими публікаціями на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram, де за його життям стежать понад 235 тисяч осіб, на цей раз він опублікував відразу кілька знімків.

Після вильоту з

На фото він зображений зі своєю партнеркою, Лізою Русиною. Їм обом вручили призи, схожі на ті, які роздавали в танцювальному шоу.

Після вильоту з

Після вильоту з

«Мэловинаторы, ви дивовижні! Як же я без вас раніше існував? А ну діліться в коментарях (з якої пісні ви застрягли в нашій великій родині!?)", - написав він на своїй сторінці.

Після вильоту з

Після вильоту з

"Далекий 2015. А перша любов до пісні "Wonder"", " Нацвідбір. Я випадково його дивилася і так охреніла там від тебе... Чесно навіть не пригадаю, щоб хтось або щось мене так сильно ошелешувало в житті, як це зробив ти) Примагнітіл за секунду і на віки вічні. Люблю тебе, і так сильно радію, коли вдається тебе порадувати", «взагалі не знаю, як я раніше без тебе існувала і без всієї цієї нашої Меловселенной! Люблю тебе дуже", - зізнаються йому віддані фанатки.

Після вильоту з

Джерело