11 січня у Миколаївському художньому музеї презентували персональну виставку Володимира Воропая "Пробудження". В експозиції майже 50 робіт: пейзажі, портрети, жанрові композиції.

Про це кореспондентам Суспільного розповів директор Миколаївського художнього музею імені Василя Верещагіна Сергій Росляков.

За словами Сергія Рослякова, це дебютна виставка 2022 року.

"Новий рік — з нового імені. Це налаштовує на оптимістичний погляд у майбутнє. Виставка дуже цікава і раджу миколаївцям прийти і подивитись на фантазію, яка дійсно у майстра є. Виставка для нас знакова. Вона перша, вона дуже цікава, вона різноманітна за сюжетами", — розповів Сергій Росляков.

Як розповів директор музею, роботи Володимира Воропая різні за змістом та технікою виконання. Працює у стилях модернізму, реалізму тощо.

Це перша персональна виставка художника після 10-річної перерви.

"Я набираю трохи оберти. Подивимося, на який рівень я вийду. Тобто вже буде видно стиль. Він не буде різноманітним. У когось уві сні приходять ідеї. У мене все реально. По-перше, накопичилося дуже інформації багато і якось хочеться виплеснути все. А з назвами, там проблема. Ти пишеш без назви. Просто пишеш на почуттях, назви з'являються згодом", — сказав Володимир Воропай.

Читайте також: "Місто моїх снів". У Миколаєві відкрилася виставка Леоніда Ященка"

Ольга Таранова прийшла на виставку за запрошенням автора картин.

"Кожна картина наскільки проникла почуттями. Це - не просто намальований краєвид, що ти бачиш. Це - те, що ти відчуваєш. Виставка просто вразила", — розповіла Ольга Таранова.

За словами Сергія Рослякова, виставку "Пробудження" мали відкрити 28 грудня 2021 року, проте через несприятливі погодні умови перенесли відкриття на 11 січня 2022 року. Триватиме рівно місяць — до 11 лютого. Вхід вільний.

Читайте Суспільне Миколаїв у Telegram, Viber та Instagram.

Джерело