Нагадаємо нашим читачам, що відомий український кухар Євген Клопотенко нещодавно ще раз розповів, чим годуватимуть дітей у школах та садочках. На це багато українських батьків почали активно висловлювати своє невдоволення.

А ось у звіт вже на критику батьків з'явилося зізнання від української журналістки Тетяни Трощинської, яка розповіла, як її годували в "радянському дитинстві".

Про це написала в мережі Facebook українська журналістка Тетяна Трощинська.

Не борщ, а

Не борщ, а

"Мені було між 4 і 5 роками, і одного разу я прийшла з садка додому, а на голові у мене була засохла буряк і капуста. У ті часи в садку давали таку класику радянського громадського харчування як борщ, а я це їсти не могла, не можу і не буду їсти ніколи. Тому наша вихователька Марія Макарівна, віддана послідовниця радянської каральної педагогіки, просто вмочила мою голову в тарілку.

Батьки винахідливо не мили мені голову, а вранці пішли відразу до завідуючої. Марії Миколаївні зробили активне зауваження, що так не потрібно робити, більше мене не примушували їсти бурачок. Це десь 1978 рік, тоді таке практикували, напевно, не тільки в моєму садочку. Це обурливо, неправильно, це насильство.

І в цьому місці я відчуваю, як чиясь рука тягнеться і тягнеться, щоб поставити сльозу. Ми так звикли до цього. Ні, навіть не так, до цього - з приводу і без. Ми вчимося відчувати і вчимося верещати, але зовсім, зовсім не хочемо рефлексувати і аналізувати.", - пише Тетяна.

Не борщ, а

Не борщ, а

Не борщ, а

Джерело