У Сумській області в 14 селах, а також на одній з вулиць у Сумах, Шостці, на 10 вулицях у Конотопі та Миколаївці, що на Білопільщині – ліквідують аварійні відключення електроенергії. Ця інформація є на сайті АТ "Сумиобленерго".

За словами прессекретарки товариства Олени Закревської, аварії стаються внаслідок погодних умов, що спричиняє пошкодження обладнання електричних мереж.

"Нині працюємо в посиленому режимі. Аварії ліквідовують бригади "Сумиобленерго", – зазначила Закревська.

Шквальний вітер: на Сумщині у майже 20 населених пунктах аварії на електромережах На 18.30 без електроенергії: Миколаївка, що на Білопільщині, села Бочечки, Новомутин, Прилужжя Конотопського району та у Самому Конотопі на 10 вулицях села Верхня Сироватка та Новоселиця Сумського району у Сумах вулиця Польова села Заклимок, Біловод, Володимирівка, Діброва, Коновали, Сулими та Хмелів Роменського району села Клишки та Холодівщина Шосткинського району та Студентській вулиці Шостки

Список населених пунктів без електроенергії постійно поповнюється. Актуальну інформацію шукайте на сайті "Сумиобленерго".

Що відомо Різку зміну погоди прогнозували синоптики Сумського обласного гідрометцентру. На 14 січня передбачали підвищення температури повітря до +3° та сильний вітер. Вранці стало відомо про шквальний вітер у другій половині дня.

Джерело