Надя Дорофєєва продовжує відпочивати з Володимиром Дантесом в Мексиці.

Відома українська виконавиця написала довге міркування на тему самооцінки, згадуючи про власну паніку на саундчеках і про участь на вокальних конкурсах. Текст вона опублікувала на сторінці в соціальній мережі Instagram, де за її життям стежать більше п'яти мільйонів чоловік.

Надя Дорофєєва зізналася в серйозній проблемі, поки Дантесу важко

Надя Дорофєєва зізналася в серйозній проблемі, поки Дантесу важко

"У тієї дівчинки пісня більш виграшна, у іншої діапазон більше, у третьої костюм яскравіше, четверта дуже красива. І всі вони Кращі за мене, мама. Ну а далі мені просто хотілося втекти... мені здавалося, що я стаю такою маленькою і жалюгідною. Але так склалося, що я боєць, а значить раз приїхали - треба виступити і виступити на всі 100. Ну а далі відбувалося щось неймовірне - я вигравала. Один конкурс за одним", - пише Надя Дорофєєва в публікації.

Потім батьки згадували їй всі переживання і говорили, що були ж дівчатка, які і краще співали, і вибирали треки більш виграшні і так далі.

Надя Дорофєєва зізналася в серйозній проблемі, поки Дантесу важко

Вона досі не позбулася звички вважати себе "гірше інших", але постійно працює над собою.

А ось Володимир Дантес знайшов в Мексиці одну важливу особливість - там всі стрункі, з красивими фігурами, доглянуті, щасливі, а все через те, що багато бігають по береговій лінії, медитують і вживають багато гострої їжі.

"Але як же вона покидає вас! Мексиканська їжа працює 24/7", - заявляє Дантес.

Джерело