Сергій Притула показав як відпочиває в Америці. Відповідний пост з'явився на його офіційній сторінці в соціальній мережі.

Український телеведучий " Хто зверху?", з 2015 року-ведучий програми "Суперінтуїція", резидент Comedy Club Ukraine, волонтер, громадський і політичний діяч Сергій Притула є одним з найпопулярніших співвітчизників. Зокрема на його Instagram-сторінку підписано близько 824 тисяч передплатників, а на Фесбуці їх 931 тисяча.

Сергій Притула здійснив мрію дружини й показав їй піраміди, але щось пішло не так:

17 січня чоловік опублікував фотографії на тлі знаменитих східчастих пірамід в ряді американських держав. Найімовірніше, чоловік відпочиває в Мексиці або в Перу, де збереглося безліч таких будівель. У підписі до знімка телеведучий вирішив пожартувати на цю тему.

"Збирались у відпустку. Дружина каже:«Хочу на піраміди». Прилетіли, дивимось. Каже: «то не ті».Як вгодити, вже не знаю!",- повідомив Сергій Притула.

Також ми писали, що Сергію Бабкіну натякнули, чому він даремно зрадив своїй Сніжані. На Старий Новий рік Сергій Бабкін вирішив поділитися сімейним фото. Його велика сім'я позувала сидячи за столом.

Джерело