Що взагалі сталося.

Матч чемпіонату Англії з футболу між "Брентфордом" та "Вулвергемптоном" закінчився із 20-хвилинною затримкою. Причиною цього стала поява дрона над стадіоном "Комм'юніті", де проводилася гра.

"Вулвергемптон" здобув виїзну перемогу над "Брентфордом" з рахунком 2:1. Усі три м'ячі глядачі побачили у другому таймі, а переможний було забито на 78-й хвилині півзахисником Рубеном Невешом.

Матч чемпіонату Англії перервали на 20 хвилин через появу дрона: відео

У другому таймі команди переграли більш, ніж сім хвилин компенсованого часу. Однак загалом гра закінчилася на 20 хвилин пізніше, аніж мала б, і усе - через неспортивні причини.

Що сталося?

На 28-й хвилині матчу над полем стадіону "Комм'юніті" з'явився дрон. Він зависнув у повітрі, звернувши на себе увагу не лише глядачів, але й футболістів.

Арбітр зустрічі Пітер Бенкс дав команду гравцям обох команд покинути межі поля, відправивши їх у підтрибунне приміщення.

Через 20 хвилин дрон, зрештою, покинув межі стадіону. Лише після цього арбітр зустрічі дозволив командам повернутися на поле.

Водночас після зникнення дрону над стадіоном з'явився гвинтокрил, який намагався відшукати його місцерозташування, а також кому він належить.

Поліція вже розпочала розслідування відносно того, хто запустив дрон на стадіон. Якщо винуватців буде знайдено, вони ризикують отримати грошовий штраф.

У "Брентфорді" вже відреагували на інцидент з появою дрону. У клубі наголосили, що рішення щодо вимушеної паузи у матчі було прийняте, відповідно з погодженими протоколами безпеки проведення матчів.

Що відомо "Брентфорд" - новачок АПЛ. У 23 матчах команда здобула 23 очки і посідає 14-е місце. У 2015 році в Англії вперше покарали штрафом за незаконний приліт дрону на стадіон - тоді він склав 1800 фунтів стерлінгів (майже 2450 доларів).