З початку повномасштабної агресії Російської Федерації проти України понад 1100 поранених як військових, так і цивільних отримали медичну допомогу в лікарнях Миколаєва.

Про це повідомили на сайті Миколаївської міської ради з посиланням на начальницю міського управління охорони здоров'я Ірину Шамрай.

"На сьогодні в місті проходять лікування як цивільні, так і військові поранені. За весь період з початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну медичну допомогу отримали понад 1100 людей. Одна третина — цивільні. Медичні послуги отримують не лише жителі міста, а й області", — йдеться у повідомлені.

За два з половиною місяці лікарні Миколаєва надали допомогу понад 1100 пораненим

За словами Ірини Шамрай міські заклади охорони здоров'я працюють в штатному режимі та забезпечені всім необхідним для надання допомоги. 12 травня до двох лікарень міста доставили потужні дизельні генератори. У випадку відключення електропостачання заклади зможуть працювати автономно.

Що відомо Як повідомила голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва станом на 13 травня у миколаївських лікарнях перебувають 165 людей, які постраждали від атак армії РФ на Миколаївщину. Протягом 12 травня від обстрілів військових Російської Федерації по території Миколаївщини поранення отримали 13 людей.

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

Джерело