Внаслідок ворожих обстрілів постраждали і основна, і резервна лінії магістрального водогону Дніпро-Миколаїв. Внаслідок того, що 80% загальної протяжності водогону перебуває на тимчасово окупованій території Херсонської області, відремонтувати водогін та запезпечити його стабільну роботу наразі неможливо.

Про це у своєму відеозвернення розповів заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко.

За його словами, аби вирішити питання водозабезпечення населення Миколаєва, було виділено 56 млн гривень з резервного фонду державного бюджету. Крім того, забезпечено водозабір з річки Південний Буг та артезіантських свердловин.

У Миколаївській області відновили водопостачання житлових районів за рахунок річкової води

"Нині введено в експлуатацію 14 свердловин у міськиТимошенкох лікарнях, пологовому будинку та військовому шпиталі. Сьогодні розпочалось водопостачання в житлові будинки", — зазначив Тимошенко.

Заступник керівника ОП повідомив, що наразі у Миколаївькій області деокуповано вже 1009 населених пунктів, де розгорнули роботу гуманітарних штабів і ДСНС.

Нагадаємо, щоб закріпити свої позиції, російські війська намагаються захопити села Брускінське й Велику Олександрівку Херсонської області. Це може дозволити окупантам наступати на Миколаївську область.

Читайте також:

"Київ залишається ціллю №1 для російських окупантів": у КМДА розповіли, кому ще не варто повертатися до столиці

"Дайте їм по балді": полонений окупант закликає дружину штурмувати військову частину, бо хоче на обмін (відео)

Українські десантники збили російський ударний вертоліт Мі-28 "Нічний мисливець"

Джерело