З'явився черговий доказ того, що російські військові створені не для того, щоб воювати, а щоб залякувати мирне населення. 

Саме так прокоментував представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України причини скоєння злочинів російськими солдатами в Бучі та інших містечках поблизу Києва. Опубліковано коментар на порталі The New York Times. 

Видання проводить в Україні розслідування низки злочинів, які російські окупанти вчинили під Києвом. Зокрема, йдеться про звірства в Бучі, які там творилися під час окупації військовими 64-ї окремої мотострілецької бригади Збройних сил Російської Федерації.

Російські солдати створені для залякування, а не для війни - ГУР МО

Російські солдати створені для залякування, а не для війни - ГУР МО

"Разом з представниками українських правоохоронних органів і свідків злочинів коментарю видав представник ГУР МО України, в якому він розповів про історію та особливості створення 64 омсбр, а також про передумови деградації особового складу російських військових формувань до рівня злочинців" - йдеться в повідомленні.

Російські солдати створені для залякування, а не для війни - ГУР МО

Нагадаємо, що близько місяця російські окупанти тримали в страху всю Київську область, після чого раптово прийняли рішення відступити. Через те, що вони не встигли приховати злочини, весь світ побачив всю сутність російської армії. Вони не вміють воювати за всіма правилами, а лише залякували і вбивали українців.

Російські солдати створені для залякування, а не для війни - ГУР МО

Ці війська були перегруповані на Донбас, де продовжили воювати, проте розвідка дізналася імена всіх тих, хто брав участь у цих злочинах, і вони обов'язково будуть покарані. 

Нагадаємо ,що "денацифікацію" України здійснюють два угруповання російських неонацистів-німецька розвідка

Раніше повідомлялося, що різанина в Бучі: ЗМІ встановили особу ще одного російського ката, який розстрілює мирних жителів

Також, українець був музикантом, бізнесменом, а тепер на фронті зі зброєю захищає Батьківщину-історії, які не залишають байдужими.

Джерело