У Київській області виявили вже понад 10 масових захоронень мирних жителів, яких вбили російські військові. Більшість із них, 8 – у Бучанському районі.

Про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону повідомив начальник поліції Київської області Андрій Нєбитов.

"Наймасштабніші (масові поховання – ред.) були у Бучі, де відповідно, були 40 і 57 тіл загиблих. І, на жаль, ця цифра не остаточна", – сказав Нєбитов.

На Київщині знайшли понад 10 масових поховань цивільних, вбитих російськими військовими

Він додав, що у Бучі знайдено і оглянуто 418 тіл загиблих мирних жителіві. Понад 50 відсотків із них загинули не від мінно-вибухових пристроїв чи під завалами, а від стрілецької зброї.

Що відомо Станом на 22 травня поліцейські Київщини вже виявили та оглянули 1290 тіл громадян, які загинули під час бойових дій в області. 17 травня на Київщині виявили масове поховання цивільних. Серед трьох убитих — громадянин Чехії. Поряд із похованням знайшли розтяжку з гранатою "Ф-1", яку залишили російські військові. Станом на 2 травня на Київщині знайдено вісім масових поховань мирних мешканців. 8 квітня у місті Буча Київської області почали ексгумацію тіл з братської могили біля церкви Андрія Первозванного і всіх святих, щоб ідентифікувати людей та встановити обставини їхньої смерті. Читайте також

"Біжи допомагати не до того, хто кричить, а до того, хто мовчить" — історія лікаря з Бучі

Американський фотограф зробив світлину автомайстерні в Бучі. Це допомогло синові знайти і поховати батька

Вторгнення Росії в Україну, день 90. Текстовий онлайн

Джерело