Талановитий кулінар з Колумбії Ектор Хіменес-Браво, який підкорив шоу "МастерШеф" і завоював серця тисячі українок, часто ділиться унікальними рецептами і подробицями свого насиченого життя з шанувальниками в соцмережі Instagram, де за ним стежить близько 1 мільйона чоловік.

Ектор Хіменес-Браво в новій публікації гнівно звернувся до російських окупантів і нагадав про їхні злочини в 2014 році, коли вони безжально відняли територію Україну, а в 2022 спробували захопити і зовсім всю країну, жорстоко вбиваючи мирних жителів і руйнуючи міста. 

"8 років тому ви вкрали Крим і почали війну на Сході України. 24 лютого ви вирішили, що зможете вбити всю Україну, але це була помилка. Жарти та сумніви закінчилися", - написав чоловік.

Зірка

Зірка

Кулінар заявив, що якщо українці тоді були сліпі, то зараз вони рішуче налаштовані боротися за свою батьківщину. Більш того, Ектор пригрозив їм розправою від цивільних, якщо вони спробують ще раз сунутися на українські землі. Також кулінар зазначив, що українці не хотіли цієї війни, не хотіли воювати і тим більше ховати своїх близьких, у смерті яких винні окупанти.

"Якщо ви сунетеся сюди ще раз, коли-небудь - всі цивільні вже будуть вас чекати. Такого жаху, який ви влаштували в Бучі та Маріуполі - більше не буде. До цього були готові військові, але серед мирних жителів ніхто не міг подумати і повірити, що ви будете бомбити наші міста і вбивати нас. Українці - найдобріші люди. Але дуже злі і потужні воїни, коли їх дітей, дружин вбивають", - заявив Ектор.

Ектор розмістив відеоролик, де військові навчають його стріляти зі зброї і заявив, що він і далі продовжить займатися кулінарією, але тепер у нього є навички, які дозволять йому захистити своїх рідних.

Джерело