Фахівці припускають, що Володимира Путіна може "прибрати" його ж оточення. Заколот у Кремлі справді можливий, втім, існують й інші сценарії.

Про це розповів професор політології Національного університету "Києво-Могилянська академія" Олексій Гарань у коментарі "24 каналу".

На думку Гараня, можливо, в російському керівництві є більш помірковані люди, які розуміють, що було б непогано завершити війну в Україні і якось з цього вийти. Насамперед такі люди мають бути серед власників бізнесів, які втрачають гроші.

Навколо Путіна є "яструби": експерт оцінив вірогідність заколоту в Кремлі

Однак, як зазначив професор, наразі невідомо точно, що буде далі. Втім, заколот всередині Кремля теоретично цілком можливий.

"Навколо Путіна є "яструби", такі як Патрушев", – переконаний він.

Водночас цілком ймовірно, що Володимир Путін оточив себе охоронцями, тож його "усунути" виявиться неможливим. У такому випадку Україні доведеться певний час жити поряд із путінським режимом.

Професор політології також спрогнозував, що буде, якщо Путіна все ж вдасться усунути від влади. За його словами, тут теж існують різні ймовірні сценарії.

Наприклад, можливий сценарій збереження при владі "яструбів" – теперішнього оточення Путіна. Втім, можливий і більш гнучкий сценарій розвитку подій у Росії.

"Нам треба своє робити. Ми не можемо покладати надії на оточення Путіна і залякане російське суспільство", – резюмував він.

Нагадаємо, як повідомив голова української військової розвідки Кирило Буданов, Путін хворий на рак та на ще кілька недуг. Проте він може прожити ще кілька років.

Читайте також:

Путін "зникне в санаторії": екскерівник британської розвідки повідомив, хто і коли може замінити диктатора

П'ять невдалих спроб: хто і коли намагався вбити Путіна, і як тепер захищається диктатор

Путін помре 2023-го: відомий окультист назвав точну дату смерті

Джерело