Експерти Центру протидії дезінформації при РНБО України зібрали добірку фейків, маніпуляцій та дезінформаційних вкидів, що ворог продукував протягом 24 травня.

Про це йдеться у повідомленні Центру протидії дезінформації.

Список фейків, дезінформації та маніпуляцій:

Головні фейки, маніпуляції та дезінформація, які ворог використовував 24 травня: список

Заступник голови радбезу РФ Медведєв заявив: "Україна домовлятися зовсім не хоче. Про російський проєкт мирного договору там давно забули. Наче його й не було. Розрахунок лише на потік зброї та гроші від західних країн". Застерігаємо: це дезінформація!

ЗМІ рф повідомили, що "Європарламент ухвалив рішення тимчасово скасувати квоти та мита на ввезення української продукції до країн ЄС. Метою цих заходів є підтримка української економіки в умовах війни з РФ, проте насправді все інакше: зброя обмінюється на олію". Застерігаємо: це маніпуляція!

"РФ продовжить "спецоперацію" до повного виконання завдань, попри санкції та допомогу Заходу Україні, а військові РФ, на відміну від ЗСУ, не завдають ударів по цивільній інфраструктурі", – таку тезу продовжують поширювати ЗМІ РФ, посилаючись на Шойгу. Застерігаємо: це дезінформація!

Нагадаємо, російська пропаганда вже почала пов'язувати виникнення мавпячої віспи з уявними українськими "біолабораторіями". Роспропагандисти стверджують, що США начебто розробляли в українських біолабораторіях віруси, серед яких була і мавпяча віспа.

Читайте також:

Зеленський назвав доленосну помилку Росії

Такий термін не передбачали провідні розвідки світу: Зеленський - про три місяці війни з Росією

Зеленський порозмовляв з Мішелем і Трюдо: про що домовилися

Джерело