Івано-Франківський центр туризму і краєзнавства учнівської молоді провів тренувальну мандрівку Вовчинецькими пагорбами. Бо ж активно відпочивати – завжди корисно, повідомляє міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Не всі знають, як правильно спакувати наплічника, вибрати маршрут та орієнтуватися в поході. Тому про все це детально розповіли учасникам тренування.

“А ще навчали, як орієнтуватися на місцевості, в’язати вузли, розпалювати багаття, – розповідає Марцінків. – Словом — як стати справжнім мандрівником. Тішить, що охочих пройти майстер-клас з техніки пішохідного туризму зібралось чимало. Адже вчитися новому ніколи не пізно. А ще приємних вражень додали неповторні краєвиди та розповіді цікавих історій від досвідчених мандрівників”.

Франківці та гості міста взяли участь у тренувальній мандрівці Вовчинецькими пагорбами

Такі походи відбуватимуться надалі, обіцяє голова Івано-Франківська.

Як повідомляв “Галицький кореспондент”, Центр туризму та краєзнавства організовує тренувальну мандрівку Вовчинецькими пагорбами. Бажаючі зможуть навчитися збирати наплічник, вибирати маршрут, розпалювати багаття, орієнтуватись в лісі та в’язати вузли.

Франківці та гості міста взяли участь у тренувальній мандрівці Вовчинецькими пагорбами Франківці та гості міста взяли участь у тренувальній мандрівці Вовчинецькими пагорбами Франківці та гості міста взяли участь у тренувальній мандрівці Вовчинецькими пагорбами Франківці та гості міста взяли участь у тренувальній мандрівці Вовчинецькими пагорбами Франківці та гості міста взяли участь у тренувальній мандрівці Вовчинецькими пагорбами Франківці та гості міста взяли участь у тренувальній мандрівці Вовчинецькими пагорбами

Джерело