Зірка "Світського життя" Катя Осадча згадала про розіграш, якій так і не відбувся через війну

Відповідну публікацію вона зробила в соціальній мережі instagram.

Катя Осадча із

Катя Осадча із

Катерина розмістила фото на якому вона стоїть біля розкішної автівки. Вона нагадала шанувальникам, що ще на початку лютого обіцяла розіграти цей автомобіль серед підписників, проте через війну плани змінилися.

А зараз Катерина згадала про свою обіцянку, тим більше, що автівка вже придбана. Ведуча прийняла рішення відновити конкурс та за його допомогою не тільки знайти нового власника автівки, а й зібрати кошти на придбання авто для ЗСУ.

При цьому вона зауважила, авто, що розігрується не відходить для потреб ЗСУ.  Проте вже майже готовий для українських захисників позашляховик, який невдовзі вона забере.

"Друзі, ви пам‘ятаєте, що в лютому я розповідала про автівку, яку ми мали подарувати комусь із вас.. Війна змінила плани кожного з нас але, машина була придбана й тому ми прийняли рішення відновити конкурс та все ж таки знайти її власника, але головне - за допомогою цього розіграшу і тих хто бере участь зібрати гроші на авто для ЗСУ.", - написала Катерина.

До слова, Каті Осадчій довелося стрибати з чужим чоловіком в Амстердамі: "Вчора був той випадок, коли..."

Раніше ми писали, що Катя Осадча й Олег Псюк з "Kalush Orchestra" показали, що у них тепер є спільного: "Чекаємо на зустріч"

Джерело