6 липня на Івано-Франківщині прощалися з ексголовою Тлумацької громади, військовослужбовцем Збройних сил України Романом Круховським. Він загинув 2 серпня під час артилерійського обстрілу поблизу села Кодема Бахмутського району, що на Донеччині. У нього залишилися дружина та двоє синів.

Прощання з Романом Круховським розпочалося в Народному домі, потім похоронна процесія рушила до церкви.

Віддати шану воїну прийшли, як його рідні та близькі, так і жителі громади.

На Прикарпатті попрощалися із загиблим на війні ексголовою Тлумацької громади Романом Круховським

"Дуже порядний, серйозний чоловік. Все робив для людей, для громади, міста, для школи", — розповідає про Романа житель Тлумача Василь Скрипник.

З початком повномасштабного наступу Росії Роман Круховський вирішив захищати свою Батьківщину і 27 лютого вступив до роти охорони. 10 травня його та ще кількох бійців з роти забрали у лави 10 гірсько-штурмової бригади, розповідає заступник командира роти охорони Микола Гульванюк.

"Чудова людина, гарний організатор, біля нього завжди гуртувалися люди, мав багато друзів", — пригадує Микола Гульванюк.

Поруч з катафалком ішли побратими Романа Круховського з "десятки". Роман Кишинський розповідає, проходив з воїном бойове злагодження, відтак і потоваришував.

"Він підтримував у тяжкі хвилини, був відкритою людиною, з якою можна було порадитися, поговорити. Мав плани далі піти в керівництво міста, району, щоб підняти Україну на вищий щабель", — розповідає побратим.

Від церкви похоронна процесія рушила до Тлумацького кладовища.

Люди зустрічали загиблого воїна на колінах.

Читайте також У російсько-українській війні загинув боєць "десятки" Ростислав Рапій На Донеччині загинув військовий з Прикарпаття Ярослав Федьків. Його поховають у Тернополі У російсько-українській війні загинув молодший лейтенант з Прикарпаття Володимир Михайлюк

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Джерело