Про це йдеться в даних міжнародної дослідницької групи Oryx, яка веде обчислення знищеної та захопленої військової техніки у війні РФ проти України на підставі опублікованих в Мережі фото та відео, - пише Укрінформ. 

Станом на 7 серпня опубліковано фотографії 3238 одиниць знищеної російської техніки, 109 – пошкодженої, 326 – "покинутої". Ще 1410 одиниць військової техніки армії Росії було захоплено українськими військовими. Техніка, яку віднесено в категорію "покинута", скоріш за все, була потім захоплена або знищена.

Але реальна кількість знищеної на війні техніки значно перевищує зафіксовану групою.

Експерти озвучили, скільки техніки РФ втратила у війні з Україною

Водночас документально підтверджено, що російські військові втратили 929 танків, з яких 565 було знищено, 35 пошкоджено, 49 – "покинуто". Ще 280 танків було захоплено українськими військовими.

Також зафіксовано втрату країною-агресором 518 бойових броньованих машин, понад тисячу БМП, понад 140 БТРів, 32 бронеавтомобілі з протимінним захистом.

Підтверджено втрату росіянами 14 важких мінометів, 74 одиниць буксированої артилерії, 152 самохідних артилерійських установок та 94 реактивних систем залпового вогню (РСЗВ).

Документально зафіксовано 37 знищених російських літаків (ще один пошкоджено) та 49 втрачених вертольотів. До того ж Росія утратила вже 104 безпілотники, з яких 54 знищено, а 50 захоплено.

Зафіксовано і втрати військово-морського флоту Росії - 11 кораблів (8 знищено, 3 пошкоджено).

Нагадаємо, у Варшаві відкрилась виставка російської техніки, знищеної або захопленої силами оборони України під час відсічі збройної агресії РФ.

Читайте також:

140 образів на підтримку України: німецький стиліст розповів, чому він щодня фотографується у синьо-жовтих луках

У полях біля Берліна з’явився нацистський символ: його випадково побачили з повітря

Дивні запитання та розмова російською: мер Берліна поговорила з несправжнім Кличком

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело