У Миколаєві на проспекті Героїв України 16 вересня відразу у двох місцях стався порив водопровідної труби. Протягом дня бригада "Миколаївводаканалу" зробила тимчасовий ремонт мережі та розпочала підготовку по заміні 200-метрової ділянки водопроводу.

Про це повідомила пресслужба Міського комунального підприємства (МКП) "Миколаївводоканал".

Аби відновити водопостачання жителям мікрорайону Соляні, комунальники розкопали місце витоку, відкачали воду та заварили проіржавілу металеву трубу.

У мікрорайоні Миколаєва комунальники планують замінити сталеву трубу на поліетиленову

Такий ремонт є тимчасовий. Для розв'язання проблеми потрібна заміна водопроводу у кількасот метрів.

"На цій ділянці труба вже настільки стара, що вже не може триматися. Бригади МКП "Миколаївводоканал" її неодноразово латали. Спільно з підрядною організацією готуємо ділянку та матеріали, щоб найближчим часом встановити 200 метрів нової поліетиленової труби", — йдеться в повідомленні.

На підприємстві попереджають, що під час ремонтних робіт будуть припиняти водопостачання по проспекту Героїв України, до вулиці Оберегової, ще кілька разів.

Що відомо Водопостачання в деяких районах Миколаєва було відсутнє з 12 квітня 2022 року через пошкодження водоводу російськими військами. З 6 травня в Миколаєві розпочалось заповнення водопровідної системи міста технічною водою з річки Південний Буг. Аналізи води у системі водопостачання Миколаєва довели її непридатність до вживання. Станом на 16 вересня вода у водопровідній системі Миколаєва залишається технічною. Читайте також Ліквідували аварію. В одному з районів Миколаєва відновили водопостачання. Якість води в Миколаєві. Що кажуть на комунальному підприємстві. У Миколаєві готують пункти видачі води у приміщеннях — начальник ОВА про підготовку до зими.

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

Джерело