За словами Лубінця, українських полонених у середу перед обміном окупанти тримали шість годин із зав’язаними скотчем очима

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець розповів, що дуже багатьох з наших хлопців і дівчат окупанти тримали в одиночних камерах. Про це повідомляє "Укрінформ".

"Ми побачили, що дуже багатьох з наших хлопців і дівчат (ред. – окупанти) тримали в одиночних камерах. Я вчора спілкувався з двома хлопцями з "Азову", які мене дуже добре знають, і я одного навіть не впізнав – він до цього важив 140 кг. А вчора я побачив хлопця, який важить, не знаю, 70-75 кг. Він казав, що йому важко навіть розмовляти, бо він весь цей час ні з ким не розмовляв, він сидів у одиночній камері", – сказав Уповноважений Верховної Ради України з прав людини.

За словами Лубінця, українських полонених у середу перед обміном окупанти тримали шість годин із зав'язаними скотчем очима.

Нагадаємо, Україна змогла повернути з російського полону низку захисників Маріуполя.

Як повідомляв 5.ua, Катерину Поліщук, більш відому як "Пташка" з "Азовсталі, визволили з російського полону.

Також, у рамках обміну полоненими до України повернулися командир полку "Азов" Денис "Редис" Прокопенко, Сергій "Волина" Волинський та Святослав "Калина" Паламар.

Нагадаємо, засуджених до страти в так званій "днр" трьох іноземних добровольців визволили – за сприяння Саудівської Аравії.

Як повідомляв 5.ua, Єрмак підтвердив інформацію, що українських військових було обміняно на кума путіна – віктора медведчука.

Також, п'ятеро командирів полку "Азов" перебуватимуть у Туреччині до кінця війни під протекцією Ердогана.

Нагадаємо, серед 215 українських захисників, яких шляхом обміну було визволено з російського полону, були воїни, що пережили влаштований росіянами теракт в Оленівці. 

Також, опубліковано список усіх визволених з полону оборонців.

Як повідомляв 5.UA, у ході обміну полоненими звільнили і медика Мар'яну Мамонову, яка перебуває на 9 місяці вагітності.

Також, багатьох зі звільнених чоловіків та жінок росіяни тримали в одиночних камерах, давали дуже мало їжі й фактично не давали засобів особистої гігієни.

Джерело