«Часи змінюються, раніше ми кидали фаєра і петарди, а зараз кидаємо артилерійські снаряди», – розповідає франківець Михайло Стецик з Карпатської Січі. Багато футбольних вболівальників із Прикарпаття зараз саме на Херонщині, повідомляє “Галицький кореспондент” з посиланням на сюжет “ПроФутбол Digital”.

Хлопці розказують, про свій побут. Про те, де живуть і що допомагає вціліти. Зокрема розказали про те, що виривають лисячі нори на випадок артилерійського обстрілу. Вони дуже часто рятують від снарядів.

«З цієї точки, де би ворог знаходиться на відстані 4 км. Але через специфіку наших задач доводиться підходити ближче до 1-2 км. Взагалі все залежить від ландшафту. Якщо порівнювати з Донбасом, то він дозволяв ближчі відстані між сторонами, а тут фермерські поля та угіддя, тому так», – розповідає Михайло Стецик.

Ультрас Прикарпаття в окопах: про Херсонщину, Миколаївщину та футболістів, які про них не забувають (відео)

Чоловік розповідає, що в окупантів вада головного мозку. Адже наші знаходили на позиціях і червоні прапори, і бюсти Леніна. Відтак він вважає, що вони воюють просто через ненависть та заздрість. Адже Україна з кожним роком все більше віддалялася, а вони залишалися у своєму болоті.  

Хлопці з підрозділу «Карпатська Січ» вже понад півроку не бачили дому. У сюжеті вони розповідають про те, що ФК «Прикарпаття» передали їм прапор зі своїми автографами та побажаннями, щоб довести, що футболісти не забувають про ультрас.

Більше у сюжеті.

Також читайте про франківця Артема Вакалюка, який теж вболівав за “Прикарпаття”, а зараз воює на Донеччині.

Джерело