З Дніпропетровщини до Миколаєва прибула колона з 20 автомобілів. Для міста призначались п'ять вантажівок з продуктами, які поїхали до гуманітарного штабу. Інші рушили до Херсона.

Кореспонденти Суспільного зустріли колону з гуманітарним вантажем перед містом.

Супроводжував машини з гуманітаркою заступник начальника Дніпровської обласної військової адміністрації Максим Безпальчук.

Гуманітарна допомога від Дніпропетровщини. До Миколаєва приїхали машини з продуктами

"Цей збір, це добра воля, це великий привіт від Дніпропетровщини. Це резервні бюджети витрачають територіальні громади нашої області. Це місто Дніпро, це місто Кам’янське, місто Павлоград, місто Новомосковськ. З кожного куточка ми отримали допомогу й ось вона тут", — сказав Максим Безпальчук.

Вантаж для Миколаєва прийняв Обласний гуманітарний штаб. Фури розвантажили спецтехнікою. Фасуватимуть продукти вручну.

Начальник Обласного гуманітарного штабу Олександр розповів, що від дніпропетровчан отримали дві машини з мороженим м'ясом, в інших продукти — макаронні вироби, цукор, олія тощо.

"Територіальні громади дають заявки, ми їх обробляємо і в залежності від ситуації в громаді ця гуманітарна допомога розподіляється в першу чергу. Тобто спочатку допомагаємо тим, хто на лінії вогню, а потім вже іншим", — розповів Олександр.

Після того, як все розфасують по коробках, сказав Олександр, то вже з 19-20 листопада гуманітарна допомога рушить одразу на декілька напрямків області.

Читайте також Волонтери з Миколаєва привезли до деокупованої Чорнобаївки гуманітарну допомогу. До однієї з лікарень Миколаєва волонтери привезли багатофункціональні ліжка. В Україні звільнили від оподаткування зібрані кошти для ЗСУ. Як потрапити у Реєстр волонтерів.

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

Джерело