Станом на середину дня 24 листопада по всій Україні працює лише близько 44% базових станцій зв‘язку, найгірша ситуація спостерігається у Миколаївській, Кіровоградській та Харківській областях.

Про це під час брифінгу повідомив речник Держспецзв‘язку Володимир Кондрашов.

За його словами, найгірша ситуація спостерігається на Миколаївщині (працює менш як 10% базових станцій), Кіровоградщині та Харківщині (менш як 20%).

В Україні не працює понад половина базових станцій зв’язку — Держспецзв’язку

"У решті регіонів ситуація стабілізується. Від ранку сьогодні працювало близько 50% станцій смугового інтернету", — зауважив посадовець.

Кондрашов запевнив, що фахівці працюють над відновленням зв’язку.

"Ми отримуємо від партнерів відповідне телекомунікаційне обладнання, зокрема для відновлення зв‘язку на Херсонщині", — додав він.

Також у разі повного відключення світла та відсутності зв’язку Кондрашов порадив користуватись стаціонарним або фіксованим зв‘язком.

Що відомо 23 листопада Європарламент визнав Росію державою-спонсором тероризму та державою, яка застосовує засоби тероризму. Відразу після цього Росія завдала чергового масованого удару по інфраструктурі України. Без світла опинилася більша частина країни. Невдовзі президентка Європарламенту Роберта Мецола заявила, що сайт ЄП зазнав потужної кібератаки після того, як визнав Росію державою-спонсором тероризму. Президент Володимир Зеленський доручив послу України в ООН звернутися із запитом щодо невідкладного скликання Радбезу через ракетний удар Росії по українських містах. Володимир Зеленський ввечері 23 листопада виступив перед Радою Безпеки ООН, що була скликана на запит України у зв'язку з масованим ракетним ударом Росії по українських містах, запропонувавши резолюцію щодо засудження енергетичного терору Росії Виступаючи перед Радою Безпеки ООН, Зеленський закликав виключити Росію з організації, адже РФ є терористичною державою, а її право вето — це нонсенс. На ранок 24 листопада електропостачання об'єктів критичної інфраструктури в Україні вдалося відновити, українські АЕС мають поновити роботу до вечора, повідомив міністр енергетики Герман Галущенко. В Укренерго повідомили, що на відновлення енергосистеми знадобиться більше часу, ніж після попередніх атак. Читайте також

Радбез ООН зібрався через обстріли РФ, Україна відновлює енергетичні об'єкти. 274 день війни. Онлайн

Джерело