Зимові сітки для українських захисників плетуть волонтерки у Хмільнику. Зараз в роботі розміром 7 на 3 метри, каже Людмила Амосюк. Говорить у їхньому центрі працюють понад 15 людей, працюють щоденно, бо замовлень від військових багато.

Роблять це на території місцевого підприємства.

Антоніна Дем'янюк — одна з 15 волонтерок, задіяних у роботі. Суспільному розповідає, маскувальні сітки плете з 27 лютого. Спершу виготовляли їх на території місцевого стадіону. Потім у Будинку культури, тепер — тут. Працюють щодня по чотири години.

Працюють щоденно: на Вінниччині волонтери плетуть зимові сітки для захисників

"Це перший рік коли сніг нас не порадував, що він випав, а у нас ще немає зимової сітки і ми так швидко почали їх робити", — розповідає Антоніна Дем'янюк.

Окрім місцевих, захисні сітки плетуть і переселенці. Серед них і пані Оксана. Жінка з Миколаєва. Розповідає, чоловік захищає Україну на передовій, вона — працює на Перемогу в тилу.

"Це вклад у Перемогу нашу. Працюємо, але повернутися додому хочеться", — каже Оксана.

Зараз маскувальні сітки плетуть на зиму. Основи для сіток під замовлення робить місцевий житель. Із матеріалами допомагають місцеві підприємці. Також одяг, який ріжуть на смужки — купують на вагу у комісійних магазинах.

З початку повномасштабного російського вторгнення у Хмільнику сплели понад тисячу захисних сіток різних розмірів, — каже волонтерка Людмила Амосюк.

"Нам замовили сітку 10 на 10, ми її робили тиждень вона із трьох шматків. Найменша була 2 на 3 , на пікапи, а ще робили сітки для тероборони", — розповідає Людмила Амосюк.

Для захисників у цьому волонтерському центрі виготовляють і кікімори та в'яжуть шкарпетки.

Читайте також

На Вінниччині облаштували 193 пункти незламності "Було дике бажання вижити": історія переселенки з Волновахи, що переїхала на Вінниччину У Вінниці лікар-офтальмолог проводить безкоштовні огляди військовослужбовців

Джерело