Біатлонний сезон ексклюзивно на платформах Суспільного.

Новий біатлонний сезон офіційно розпочинається – перша гонка відбудеться у вівторок, 29 листопада! Дев'ять етапів Кубка світу, чемпіонат світу, чемпіонат Європи, юнацький чемпіонат світу – усі ці старти і не тільки будуть показані наживо в Україні на платформах Суспільного мовлення!

Сезон біатлону триватиме з кінця листопада 2022 року до середини березня 2023 року. На усіх стартах буде українське представництво, а стежити за усіма подіями сезону можна буде на Суспільне Спорт - ексклюзивному транслятору біатлону в Україні.

Трансляція біатлону на Суспільне Спорт: як і де дивитися гонки, уся ключова інформація

У цьому матеріалі розповімо усе найважливіше про показ біатлонного сезону на платформах Суспільного.

Які змагання будуть показані

Наживо будуть показані УСІ гонки Кубка світу, а також чемпіонат світу! Окрім того, уперше в Україні будуть показані старти Кубка IBU – також наживо усі гонки!

Біатлонний сезон Кубка світу складатиметься з дев'яти етапів, упродовж яких відбудеться 56 гонок. Також це чемпіонат світу-2023, в рамках якого буде проведено 12 гонок в німецькому Обергофі.

Щодо Кубка IBU, то це 42 гонки в шести різних локаціях (будуть також спарені етапи). А ще - 8 гонок в рамках чемпіонату Європи. Усі гонки, сигнал з яких буде надано організаторами, будуть показані на сайті Суспільне Спорт.

Детальний розклад усіх стартів буде опубліковано уже найближчим часом.

Як дивитися біатлон на сайті Суспільне Спорт Пряма трансляція Кубка світу; Пряма трансляція Кубка IBU.

Окремо створені дві сторінки для перегляду гонок – як Кубка світу, так і Кубка IBU. На кожній зі сторінок буде додано актуальний розклад найближчих стартів, аби ви не пропустили нічого найважливішого.

Також усі гонки будуть доступні у повторі в будь-який зручний час на сайті Суспільне Спорт. Головні новини та анонси змагань читайте в біатлонному розділі на сайті.

Де дивитися біатлон на Суспільному

Усі гонки Кубка світу та чемпіонат світу будуть показані на сайті Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного мовлення (Суспільне Київ, Суспільне Полтава і т.д). Дивитися матчі можете у вашому регіоні на телебаченні або ж в інтернеті на сайті Суспільне Спорт.

Усі гонки Кубка IBU будуть показані ексклюзивно на сайті Суспільне Спорт в окремому розділі тут.

Хто коментуватиме біатлон в сезоні 2022/23

Чотири коментатори працюватимуть на гонках Кубка світу та Кубка IBU упродовж сезону 2022/23. Коментатори біатлону на Суспільному – Андрій Столярчук, Владислав Шалота, Ігор Астапенко та Андрій Сухецький.

Який буде додатковий контент?

Біатлонний сезон супроводжуватиметься великою кількістю студійного мовлення, а також дайджесту на Youtube-каналі Суспільне Спорт. Після кожного з етапів дивіться підсумкову студію на місцевих телеканалах Суспільного та на сайті Суспільне Спорт. А уже в понеділок після етапів дивіться дайджести на Youtube.

Чи будуть трансляції на телеканалі Перший?

Ні, Перший канал Суспільного мовлення не транслюватиме біатлонний сезон. В ефірі Першого триває національний марафон "Єдині Новини".