Понад 200 боксерів із різних регіонів України, десятки тренерів та вболівальників приїхали до Івано-Франківщини на Чемпіонат України з боксу, щоб показати нашу незламність і непереможність.
Прикарпаття на чемпіонаті представляють 12 спортсменів – 6 жінок та 6 чоловіків, повідомила голова ОВА Світлана Онищук.
Попри повномасштабну війну, яка триває від 24 лютого, беззупинні обстріли ворогом критичної та цивільної інфраструктури, українці продовжують робити все для того, щоб наша держава розвивалася, щоб у наших дітей було майбутнє.
“Завітала і я, щоб привітати всіх учасників змагань. Упевнена, що у цих змаганнях боксери продемонструють високий рівень майстерності, мужності та волі до перемоги, а сотні прихильників та уболівальників палко підтримуватимуть своїх героїв на шляху до участі в літніх олімпійських іграх, які відбудуться в 2024 році”, – пише Онищук.
На Прикарпатті розпочався Чемпіонат України з боксу. ФОТО На Прикарпатті розпочався Чемпіонат України з боксу. ФОТО На Прикарпатті розпочався Чемпіонат України з боксу. ФОТО На Прикарпатті розпочався Чемпіонат України з боксу. ФОТО На Прикарпатті розпочався Чемпіонат України з боксу. ФОТО На Прикарпатті розпочався Чемпіонат України з боксу. ФОТО На Прикарпатті розпочався Чемпіонат України з боксу. ФОТО На Прикарпатті розпочався Чемпіонат України з боксу. ФОТО На Прикарпатті розпочався Чемпіонат України з боксу. ФОТО

Джерело