Новим заступником голови Офісу президента призначено колишнього голову Київської обласної військової адміністрації Олексія Кулебу. Відповідний указ видав президент Володимир Зеленський.

«Призначити Кулебу Олексія Володимировича заступником керівника Офісу президента України», – йдеться у документі.

Що відомо про Олексія Кулеба

Народився 1983 року в Києві, закінчив Київський національний економічний університет за спеціальністю «Міжнародна економіка», має ступінь магістра міжнародної економіки. До листопада 2008 року навчався у аспірантурі Національної академії державного управління.

Зеленський призначив Олексія Кулебу заступником керівника Офісу президента

З січня до червня 2005 року працював менеджером КП «Київ-медіа» Київської обласної ради, був помічником народного депутата. З грудня 2010 року до грудня 2011 року викладав у «Міжрегіональній Академії управління персоналом». Займався бізнесом, з травня 2014 року до жовтня 2015 року був помічником депутата Київради.

З жовтня 2016 року до серпня 2017 року Олексій Кулеба був радником гендиректора київського КП «Плесо». У листопаді 2019 став директором департаменту благоустрою КМДА, з 2021 був заступником голови КМДА Віталія Кличка.

Київську область очолив у лютому 2022 року, але у середині березня на цю посаду поставили генерала Олександра Павлюка. У травні 2022 року Кулеба знову став головою Київської ОВД.

Джерело