Хореограф та колишній телеведучий, який з початком повномасштабного вторгнення чкурнув з дружиною та сином в США розмістив в соцмережі черговий допис. Артист пропонує за гроші: привітання від нього, заняття з танців, танцювальний виступ на святі та зустріч з ним.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от VLAD YAMA (@vladyama_official)

Влад Яма в США продає побачення з собою: втрутилася дружина

«Тільки сьогодні день унікальних лотів, частину коштів з продажу, передамо на потреби ЗСУ!, – пише Яма. – Лише раз на рік, сьогодні у сторіз, ви можете придбати зі мною такі лоти: привітання, спільний прямий ефір, заняття з танців, спільний пост, онлайн тренування, зум «Секрети телебачення», постановка танцю, зустріч зі мною, менторство, ведучий на вашому заході, менторство зі спорту та харчування, танцювальний виступ, розважальний МК на вашому святі, DJ-set. Кількість місць на кожен лот, звісно ж, обмежена, тому хто перший - той і молодець». Свій допис Влад ілюстрував знімком в образі героїв з відомого американського серіалу «Рятувальники Малібу». Також Влад додав геолокацію з позначкою Маямі, штату Флоріда.

Під фото танцюриста з'явилися коментарі з критикою: «А іншого фото не знайшлося?», «А в цей час на війні гинуть найкращі», «Повернутися в Україну не плануєте?». Одна з перших свій коментар під дописом залишила дружина Ями. «Ніхто не має право засуджувати право вибору кожного з нас! Не судіть, щоб і вас не судили. Ніхто не знає обставин кожного», – написала Лілія Яма.

Раніше «Главком» писав, що Яма розмістив в мережі дивний пост, який теж проілюстрував голим торсом. Також танцюрист розповів, як йому вдалося виїхати за кордон в кінці лютого: «Ми з самого початку тут, лише кілька днів були у Європі. Серце болить щодня, коли читаю новини. Я виїхав одразу ж, дуже швидко. До того, як чоловікам ще не забороняли виїжджати», – розповів Яма. Телеведучий вважає, що робить достатньо для України: «Організовуємо тут майстер-класи з танців».

Користувачі в мережі засудили Яму за від'їзд та небажання повертатися до України: «Дивно, що він, як публічна людина, робить дуже мало постів у соцмережі, враховуючи, що це зараз потужний майданчик для інформування. Але щодо Ями ілюзій ніколи не було, що він добрий чоловік. Подивіться, скільки робив і робить Макс Чмерковський, який живе у США. Саме в таких ситуаціях люди себе і виявляють», «Час розставив усіх на свої місця. Дікусар захищає сім'ю, а Яма «майстер-класи танцює» в Америці», «Я дуже тішуся, що з усіх нарешті злетіли маски! Дуже сподіваюся, що усі Ями, які дуже хвилюються за Україну за кордоном, там і залишаться», «Не засуджуватиму його за втечу чи евакуацію. Хоробрість не всім доступна. Саме лихоліття всіх відкривають: він не воїн».

Джерело