На Запорізькому підприємстві «Мотор Січ» заявили, що готові надати правоохоронним органам всю інформацію з приводу затриманого інженера-конструктора, який працював на ворога. Відповідну заяву зробив генеральний директор АТ «Мотор Січ» Олексій Нікіфоров, передає «Укрінформ».

«Керівництво АТ «Мотор Січ» готове сприяти розслідуванню з приводу затримання співробітника підприємства за підозрою у держзраді та надати усю необхідну інформацію правоохоронним органам. У нашому колективі не має бути зрадників. Ми все для цього робимо. І разом із тим продовжуємо працювати на перемогу України», – йдеться у заяві.

Інженер «Мотор Січі» працював на ворога. Компанія відреагувала

У Запоріжжі поплічником ворога виявився інженер-конструктор підприємства «Мотор Січ», який збирав інформацію про Сили оборони на території обласного центру. Його затримали під час виконання розвідувального завдання – фотографував будівлі військового шпиталю та прокуратури з прив’язкою до місцевості.

За вказівками ворога агенти розвідували місця розташування українських військових об’єктів та правоохоронних органів. Суд обрав їм міру запобіжного заходу – тримання під вартою. 

До слова, раніше СБУ наклала арешт на все майно президента АТ «Мотор Січ».  У рамках розслідування кримінальної справи про колабораційну діяльність Богуслаєва вилучено культурні цінності, старовинні прикраси та колекційні автомобілі. 

Джерело