Суперечка трапилася між сином мера та військовим, який критикував рішення місцевої влади

Син мера Тимченка у Березані обізвав та вдарив військового, який приїхав з передової у відпустку додому:” Чуєш, ти, чучело” (відео)

У Березані Київської області на сесії міськради син мера Тимченка обізвав та вдарив військового, який приїхав з передової у відпустку додому.

Суперечка та інцидент виник після того, як захисник почав критикувати рішення та дії мера. Відео зафіксували на камеру та виставили в мережу в тг-каналі “Труха”. Депутат Сергій Тимченко накинувся на військовослужбовця із кулаками та вдарив його по обличчю. Перед тим він назвав військового “чучелом”

Царі зажерлись повністю! Ганьба міському голові та його сину. Так ведуть себе народні обранці. За цю дитину, на яку на сесії підняли руку, я як мати хочу плюнути меру в вічі. Люди приєднуйтесь хватить мовчати. Грабують нас нещадно ще й б’ють захисників. Тилові кнури підняли руку на захисника України!
— написала у дописі Тетяна Божок з Березані.

Треба зауважити, що мер Березані на Київщині потрапляв на “шпальти” сайту “Моя Київщина” у підозрі за “російський слід” та інші оборудки з землею.

У інформації про Тимченка зазначено, що на політичній арені Київщини він з 2004 року. З 2005 до 2008 року Тимченко керував Головним управлінням з капітального будівництва Київської ОДА, а у 2008 році очолив Яготинську РДА.

Син мера Тимченка у Березані обізвав та вдарив військового, який приїхав з передової у відпустку додому:” Чуєш, ти, чучело” (відео)
У 2015 році його обрали міським головою Березані як самовисуванця. У 2016 році Тимченка звинуватили у дерибані землі. Йдеться про продаж ділянки, яка належала навчальному закладу, і на території якої вже навіть почали будувати їдальню.

У 2020 році в розпорядженні журналістів опинилося кримінальне провадження, у якому йдеться, що на території Київської та Полтавської областей діяла злочинна група, яка займалася шахрайством, серед учасників групи фігурував Тимченко. В ході розслідування виявили тісний контакт Тимченка з російським мільярдером Андрієм Молчановим “Аерок” – однією з найпотужніших компаній з виготовлення газобетонних блоків в Україні.

Джерело