Сьогодні тільки лінивий не робить передбачення про те, що чекає на Україну в майбутньому. Однак далеко не всім можна вірити, бо у сфері екстрасенсів та провісників є шахраї, які просто наживаються на інформації.

Останні прогнози таролога Анни Вегдаш на 2023 рік

Необхідно в цьому питанні шукати перевірені джерела, до яких належать прогнози Анни Вегдаш на 2023 рік для України.

Хто це?
Анна Вегдаш – це відомий український таролог. Свою популярність вона виборола за рахунок ведення каналу на YouTube, де її відео набирають кілька тисяч переглядів. Відверто кажучи, передбачення вона дає досить неоднозначні і, власне, її репутація відповідна. Деяким вона здається нечесною, але тих людей, які вірять її словам, більшість, тому що більшість прогнозів все-таки збувається. Хоча стовідсоткової гарантії ніхто, звичайно, не дає, тому потрібно робити знижку на те, що карти Таро або ворожіння не можуть дати зовсім точної інформації.

Дата народження провісниці нікому не відома, натомість народилася вона у місті Дніпро. Її теперішнє прізвище є псевдонімом, а раніше воно було Саліковим.

Насправді про її особисте життя відомо дуже мало. Немає інформації про студентські роки чи батьків, натомість її початок пророчої кар’єри випав на 2018 рік, коли вона почала робити прогнози за допомогою карт Таро, саме через це її іноді називають ворожкою, хоча вона себе особисто позиціонує тарологом.

Власне кажучи, саме карти дозволяють їй робити прогнози з приводу майбутнього, тому що жодних інших паранормальних здібностей у дівчини немає, проте це не заважає їй говорити про те, на що можна чекати завтра, так що останні прогнози Анни Вегдаш про Україну на 2023 рік варто вивчити з особливою ретельністю.

Пророцтва Анни Вегдаш на 2023 рік для України
У гороскопі України на 2023 рік випадає кілька карток. Першою є Карта Правосуддя, що свідчить про практичну зміну влади. Настане період справедливості, причому у найсуворішому її вираженні, що потрібно будь-якій державі.

При цьому таролог упевнений, що українці отримають те, за що борються сьогодні, і все це окупиться відповідно до закону. У світ прийде божественна справедливість, тобто та, яка непідкупна, і завдяки цьому люди навчаться відрізняти правду від брехні.

Далі випадає королева мечів, яка вказує на жінку, яка має владу. Цілком можливо, що цією жінкою є Україна, тобто, таким чином, формується майбутнє країни, особистістю майбутнє історії. Однак іншим значенням карти можуть бути втрати, і в цьому немає нічого незвичайного, бо до світу в Україні поки що далеко.

Існує в гороскопі також Карта Колісниці. Її інтерпретоване значення говорить про те, що в країни знайдуться сили для того, щоб перемогти всі протиріччя та противників, так що буквально всі карти в гороскопі ведуть країну до успіху, і це не може не тішити, принаймні саме так інтерпретується пророцтво екстрасенсу. Анни Вегдаш для України.

Прогноз на 2023 рік для Зеленського
Окремо варто обговорити пророцтво Ганни Вегдаш про Зеленського, бо про нього сьогодні багато хто говорить. Не можна сказати, що президент України на 2023 рік матиме легку історію. На нього чекає особисте протистояння, причому, швидше за все, вони стосуватимуться різних рівнів влади. Очікується суперництво, можливо таємна змова, і навіть замах на вбивство. Проте, провісниця впевнена в тому, що зрештою з президентом все буде гаразд. Очікується підписання якогось дуже важливого договору для України, але президентові варто готуватися до протистояння, до того ж не уточнюється з ким.

Карти показують, що Володимир Зеленський матиме складний період. Однак на нього чекає успіх, причому за ним стоять близькі люди, які прийдуть на допомогу у важкі моменти. Хто це? На це питання відповісти складно, залишається лише дивитися, як розвиватиметься ситуація на практиці.

Коли закінчиться війна?
Важко сказати, коли закінчиться війна, тому що передбачення Ганни Вегдаш на 2023 рік для Миру та України не дають такої інформації, але таролог упевнена в тому, що Україна, зрештою, поверне всі свої території, зокрема йдеться про Крим. Немає жодних точних даних щодо періоду того, скільки триватимуть військові дії, натомість таролог упевнений, що Україна не має жодних шансів на програш.

Українці – це дуже сильний народ, тож перемога буде точно за даною державою. Ніхто не говорить про те, що все налагодиться швидко, або що війна закінчиться буквально завтра, але, зрештою, переваги будуть, причому сьогодні вже почався відлік до перемоги. Військові дії йдуть на спад, і більшість експертів упевнені, що вже скоро українці зможуть повернутися додому. Йдеться про тих людей, які виїхали за кордон.

Невеликий висновок
2023 рік буде роком випробувань, причому стосуватимуться вони як міцності, так і мудрості тих рішень, які вже діють. Раніше помилки були припустимі, але зараз вони можуть коштувати комусь життя, і через напружену ситуацію в країні доведеться мислити максимально швидко і чітко.

Протягом року можлива криза, не можна сказати, що фінансове становище українців якось кардинально зміниться на краще, але цілком імовірно, що скінчиться війна. Причому закінчення цієї події відбудеться за рахунок того, що на політичній арені з’являться нові гравці, які швидко стануть лідерами і допоможуть ухвалити необхідні рішення обом сторонам. Україна буде у всіх на увазі, причому в самому буквальному сенсі, і це вже не новина, тому що за поточними подіями спостерігає весь світ.
Головне – це зберегти те, що є, не допускаючи погіршення ситуації. Як це зробити? Не приймати імпульсивні рішення, закладати фундаментальні засади для того, щоб відновити життя, а також орієнтуватися на державну систему нового зразка. Таро прогноз Анни Вегдаш для України не можна назвати позитивним, але при цьому він дає надію на майбутнє, яке буде найкращим.

Джерело