У Криму окупаційна влада звільнила з посади уповноваженого з прав людини Ларису Опанасюк –  матір співачок дуету Anna Maria. Мати сестер-співачок працювала омбудсменом чотири роки, і нібито сама написала заяву про дострокове припинення повноважень.

Як пишуть російські ЗМІ, рішення про відставку Опанасюк було ухвалено 24 травня. Цю посаду вона обійняла 2019 року, каденція мала закінчитися 2024-го.

«Припинити 24 травня 2023 року достроково повноваження Опанасюк Лариси Миколаївни як особи, яка замінює державну посаду Республіки Крим уповноваженого з прав людини в Республіці Крим», – йдеться у повідомленні.

Окупанти звільнили з топ-посади в Криму матір близнючок із скандального дуету Anna Maria

Раніше «Главком» писав, що український дует Anna Maria вперше виступив з офіційною заявою щодо своєї політичної позиції. В 2019 році сестри потрапили у гучний скандал, коли у фіналі Нацвідбору на Євробачення відмовилися відповідати, чий Крим. Ба більше: батьки Анни та Марії – топ-чиновники в уряді кримських окупантів.

До того як стати омбудсменом, мама співачок обіймала посаду віце-прем'єра в підконтрольному РФ уряді Сергія Аксьонова. Вона має нагороду «За повернення Криму» від окупантів. А їхній батько – відомий у Криму суддя, який співпрацював із 2014 року з Росією, а зараз на пенсії.

Про своїхбатьків дівчата кажуть таке: «Ми не маємо відповідати за своїх батьків, це окремі люди, в них своє життя. Ми дорослі, в нас своє життя. І ми відповідаємо лише за власні вчинки. Не треба робити з нас монстрів. Для нас ця війна така ж болюча, як для кожного українця. І ми робимо все на своєму місці для прискорення перемоги».

Джерело