Виставою "Наше містечко" завершує 100-й сезон Миколаївський академічний художній драматичний театр. 25-го травня відбувся попередній показ для представників медіа.

Про ідею та особливості вистави кореспондентам Суспільного розповів директор-художній керівник закладу Артем Свистун.

За словами Артема Свистуна, "Наше містечко"вистава — глядач поруч з актором на сцені.

Завершує 100-й театральний сезон. У Миколаївському драмтеатрі відбувся попередній показ вистави

"Тому що люди скучили за великою залою, за великою сценою, де можуть вони поринути у світ театру, але світ нашого містечка, який спіткає народження дитини, одруження, життєві перипетії, які відбуваються в кожної людини. Це вистави, які дають можливість відтворювати життя. І тому мелодраматична вистава, яка завершує 100-ий театральний сезон", — каже Артем Свистун.

Зі слів керівника закладу, у постановці задіяні усі актори театру.

Режисер вистави Євген Курман розповів, головна ідея вистави полягає в тому, що більшість людей не розуміють життя, поки живі.

"Кожна мить життя, як правило витікає, як вода і перетворюється в небуття, і вона втрачена назавжди. Лишаються тільки сьогодні, або думки про завтра. Така якась загальна філософія. Безліч подій, безліч обставин, безліч персонажів – життя нашого містечка – люди живуть, народжуються, помирають, закохуються, створюють сім’ї. Так наче б то сюжету і немає, але це все про нас", — говорить Євген Курман.

У драматичному тетрі 28 травня офіційно закривається 100-й театральний сезон на основній сцені, а першого червня відбувається відкриття сьомого літнього театрального сезону, говорить директр закладу Артем Свистун.

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram

Джерело