18-річний фехтувальник з Одеси Тимур Терзі посів четверте місце у складі збірної України на молодіжному чемпіонаті Європи в Угорщині. Про таке повідомили 1 червня у місцевому відділенні НОК.

Українська команда фехтувальників у складі Тимура Терзі, Василя Гумена, Богдана Боговіна та В’ячеслава Дзюби пробилась до півфіналу. Там спортсмени програли команді Румунії (40:45), а у матчі за бронзові медалі поступились італійцям (36:45).

Фехтувальник з Одеси посів четверте місце у складі збірної на молодіжному чемпіонаті Європи

В особистому турнірі одеський шабліст зупинився на стадії 1/16 фіналу, програвши майбутньому чемпіоні – Раду Ніту з Румунії (15:9). На першій стадії Тимур — дебютант змагань такого рангу — здобув три перемоги в групі, а в 1/32 фіналу розібрався із Станіміром Пєловим з Болгарії (15:4).

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області