З початком війни в Україні телеведучий Сергій Притула зайнявся волонтерською діяльністю та заявив, що свій шлях у шоу-бізнесі він вже завершив.
Раніше Сергій Притула був обличчям проєкту «Хто зверху» та інших розважальних шоу Нового каналу. Згодом шоумен поміняв свою діяльність на волонтерську.

Організатори шоу «Хто зверху» запевнили, що знайдуть іншого ведучого, який працюватиме над рейтинговим проєктом у парі з Лесею Нікітюк.

Шанувальники шоу з нетерпінням чекали, хто ж замінить Притулу. Варіантів було чимало: Андрій Бєдняков, Олександр Педан, Роман Міщеряков, Євген Синельников та інші. Зараз остаточно стало відомо ім'я наступника головного «вар’ята» країни.

Стало відоме ім’я нового ведучого шоу «Хто зверху»

Чоловічу команду в проєкті «Хто зверху» очолить блогер, модель і актор Богдан Шелудяк. Раніше він став відомий завдяки проєкту «Київ вдень і вночі». 

Стало відоме ім’я нового ведучого шоу «Хто зверху»

Керівник шоу «Хто зверху» Анна Вовк пояснила, що пошук заміни Притулі був непростим, адже команда хотіла знайти людину, яку не будуть порівнювати з Сергієм.

«Одна з головних умов: новий капітан повинен бути кардинально іншим. Хотілося максимально уникнути порівняння з попередником. Мається на увазі і зовні, і за характером... Хотілося, щоб між ним і Лесею Нікітюк відчувався азарт протистояння. Також ми звертали увагу на почуття гумору, харизму, вміння імпровізувати, лідерські якості. І, звичайно, зовнішність!» – пояснила Анна Вовк.

Джерело