Київська міська державна адміністрація представила оновлену актуальну мапу бомбосховищ чи укриттів столиці, куди треба прямувати під час повітряної тривоги.

За даними інтерактивної мапи, деякі укриття розташовані в підвалах, підземних переходах чи паркінгах, а також на всіх станціях Київського метрополітену.

Згідно з оновленою мапою бомбосховищ Києва, найбільше укриттів розташовано в Голосіївському, Печерському, Оболонському та Дніпровському районах.

Бомбосховища Києва: у КМДА надали актуальну мапу укриттів

Перевірка укриттів у Києві та по всій Україні: що відомо

Раніше ТСН надавала інформацію про те, що в Україні станом на першу половину дня 5 червня перевірили 79% укриттів (50 195), з них 23% виявилися непридатними до використання, а 9% – зачиненими.

Тож громадяни можуть залишити скарги не лише на зачинені укриття, а й на відсутність належних умов у бомбосховищах.

Тим часом очільниця об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк наголосила, що під час повітряної тривоги потрібно переходити до бомбосховища, тому що правило "двох стін" – це вже критична ситуація, і вона не завжди може захистити так надійно, як сховище.

Нагадаємо про кількість дронів і ракет, що збиті над Києвом у травні 2023 року. Так, над столицею сили ППО знищили 85 ракет різних типів та 169 безпілотників, випущених російськими військами.

Читайте також:

Джерело